DRINK

DRINK – czyli bar mieszczący się w środkowym piecu to tętniące życiem serce klubu. Bar serwuje 8 rodzajów piwa, ponad 20 drinków z całego świata, wyśmienitą włoską kawę Lavazza przyrządzaną na 14 sposobów, drinki bezalkoholowe oraz bogaty wybór wysokogatunkowych alkoholi.

Ponad 10-metrowy, okrągły bar z wygodnymi hokerami to idealne miejsce na śledzenie wydarzeń sportowych, poranną kawę i gazetę, szybki lunch czy wieczornego drinką w gronie przyjaciół. W weekendy szef baru przygotowuje dla Państwa specjalne promocje – Happy Hour, których rozpoczęcie sygnalizuje charakterystycznym dzwonkiem.

OTO POLECANE POZYCJE Z NASZEJ KARTY DRINKÓW:

DAIQUIRI: Jego powstanie datuje się w okolicach 1890 roku. Nazwa pochodzi od małej miejscowości Daiquiri, położonej niedaleko Santiago de Cuba. Pozornie łatwy, jednak zbalansowanie smaku wymaga precyzyjnych proporcji.

MOJITO: Drink pochodzenia kubańskiego na bazie białego rumu o orzeźwiającym, słodko-kwaśno-miętowym smaku. Obecnie jeden z najsławniejszych drinków na świecie na bazie białego rumu. Idealny na upalne, letnie dni.

MARGARITA: Meksykański trunek narodowy na bazie tequili. W języku hiszpańskim znaczy „stokrotka” ale najprawdopodobniej drink wziął swoją nazwę od imienia kobiety, dla której powstał.

MAI-TAI: Owocowy, egzotyczny drink, który przyrządza się z białego i złotego rumu, soku ananasowego, soku z limonki. Pomimo polinezyjskiej nazwy jest pochodzenia amerykańskiego. Wymyślono go w 1944r.

RAINBOW SHOOTER: Wyśmienite tęczowe shots serwowane w schłodzonych kieliszkach.

opieka nad stroną: kizmo